Kaszewy Dworne Historia szkoły Patronka szkoły Dyrektor szkoły i nauczyciele w 2023/2024 Pracownicy administracyjni i obsługi To nas wyróżnia :) Programy z EFS realizowane przez szkołę. Z kroniki szkoły:) Program " Laboratoria przyszłości " Procedury i regulaminy -Covid19 Aktywna Tablica

Podstrony

To nas wyróżnia :)

J esteśmy Szkołą Promującą Zdrowie.

Z dobyliśmy tytuł Szkoły z Klasą.

Nasi uczniowie są laureatami licznych konkursów oraz zawodów sportowych na szczeblu szkolnym, gminnym, powiatowym i ogólnopolskim.

Naszą szkołę wyróżnia przyjazna atmosfera, dobre wyniki nauczania, oraz indywidualne i życzliwe podejście do problemów ucznia.

Mając na uwadze wszechstronny rozwój dziecka, umożliwiamy uczniom uczestnictwo w  kołach zainteresowań oraz zajęciach sportowych (m.in. na basenie).

Zreealizowaliśmy różne projekty z EFS .

Współpracujemy z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami promującymi ekologię, zdrowie i bezpieczeństwo.

Mamy bogaty kalendarz imprez.